مراحل ثبت نام در فروشگاه ساز

مدارک مورد نیاز:

۱ شماره موبایل به نام ثبت نام کننده

۲ تصویر کارت ملی پشت و رو

برای شروع ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

۱ – در صفحه باز شده شماره موبایل و گذرواژه دلخواه خود را وارد کنید (توجه داشته باشید که گذرواژه نباید کمتر از ۸ کاراکتر باشد.)

۲- پس از ثبت نام اولیه کد تایید برای موبایل شما ارسال میگردد؛ آن را همانند تصویر زیر در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

۳ – ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و برای دریافت خدمات، انجام احراز هویت شما الزامی است. برای این منظور روی کلمه اینجا مانندعکس زیر کلیک کنید.

 ۴ – در پنجره بازشده کد ملی خود را وارد کرده و تصویری واضح از کارت ملی خود در را آپلود نمایید . تکمیل مرحله احراز هویت شما حداقل ۲ ساعت زمان میبرد، بنابراین تا احراز هویت خود صبور باشید .

۵ – پس از احراز هویت شما میتوانید فروشگاه خود ثبت نمایید. برای این کار از منوی “فروشگاه من” به قسمت تعریف فروشگاه وارد شوید .

۶ – در این قسمت چنانچه خودتان وب سایت دارید و میخواهید از خدمات لینک و پرداخت ما استفاده نمایید میتوانید دکمه “وب سایت فروشگاهی خودم را دارم” را فعال نمایید .

۷ – در این قسمت، نام و آدرس وب سایت خود را وارد کرده و توضیحات لازم در خصوص فروشگاه خود را وارد نمایید. همچنین میتوانید لوگو خود را نیز در جای تعیین شده بارگذاری کرده تا مشتری از ورود به فروشگاه شما اطمینان حاصل نماید.

۸ – چنانچه سایت یا فروشگاه آنلاینی ندارید میتوانید از منو (میخواهم در کارت اعتباری ایرانیان فروشگاه بسازم ) استفاده نمایید . در این صفحه شما نام فروشگاه و آدرس اینستاگرامی خود را بدون @ وارد کرده و اطلاعات خواسته شده را کامل نمایید .دقت داشته باشید تمامی فیلدها باید تکمیل گردد و در پایان بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

۹ – پس از تکمیل اطلاعات فروشگاه حال شما باید تنظیمات نحوه ی ارسال و دسته بندی و دیگر بخشهای فروشگاه را تکمیل نمایید برای این منظور از منو سمت راست وارد “فروشگاه من” شوید. در این قسمت همانند شکل زیر میتوانید تنظیمات ارسال را برای خود شخصی سازی نمایید .

۱۰ – در مرحله بعد از قسمت دسته بندی محصولات میتوانید همانند شکل زیر به سادگی برای خودتان دسته بندی های مختلف بسازید

۱۱ – حال به سادگی میتوانید محصولات خود را از منو “ثبت محصول جدید” در دسته بندی خود تعریف نمایید .

۱۲ – از منو “محصولات من” میتوانید تمامی محصولات خود را مدیریت کرده و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید .

لازم به ذکر است از منو “گزارشات” میتوانید، فروش خود را در بازه زمانی معین گزارشگیری نمایید .

۱۳ – حال برای تنظیم واریزی مبالغ تراکنشهای انجام شده، از قسمت تنظیمات حساب کاربری در منو اصلی نسبت به وارد کردن شماره شبا بانکی به نام خودتان اقدام نمایید (لازم به ذکر است چنانچه حساب شبا به نام شما نباشد مورد تایید قرار نخواهد گرفت). تسویه حسابها به حساب شما به صورت اتوماتیک انجام شده و نیازی به تسویه حساب دستی از سوی خودتان نیست و مبالغ تراکنش شده در هر روز همانند دستگاه های کارتخوان در روز بعد به حساب شما واریز خواهد شد .

۱۴ – در منو بعدی که تنظیمات لینک میباشد وارد لینک پروفایل مالی شوید و نسبت به تنطیمات آن اقدام نمایید .

۱۵ – در قسمت تنظیمات لینک میتوانید منوی پرداخت ، آدرس فروشگاه در ایرانیان و آدرس فروشگاه خودتان را برای مشتری نمایش دهید

۱۶ – چنانچه از قسمت کپی لینک ، لینک خود را کپی کرده و در قسمت بیو اینستاگرام خود قراردهید هر مشتری با وارد شدن به این قسمت صفحه ای شبیه به شکل زیر خواهد دید که به راحتی میتواند وارد فروشگاه شود و نسبت به خرید خود اقدام نماید.

چنانچه بخواهید مشتری از لینک پرداخت استفاده کند،  میتوانید لینک پرداخت مختص خودتان را برای ایشان ارسال کرده تا بجای کارت به کارت از این شیوه برای پرداخت وجه خرید خود استفاده نماید. در اینصورت دیگر نیازی به اخذ تصویر واریزی وجه برای اطمینان از پرداخت مشتری ندارید .

۱۷ – از منو اصلی قسمت “گزارشات” میتوانید گزارش آخرین تراکنشها را ببینید و یا بر اساس تاریخ مورد نظرتان گزارش مد نظرتان را مشاهده کنید .

۱۸ – لازم به ذکر است در صفحه پروفایل خود میتوانید ریز گزارش واریزیها به همراه اطلاعات مربوط به آنها را مشاهده کنید .