api حامیسل پلتفرمی برای ارائه وب‌ سرویس‌های بانکی و خدمات بانکداری باز (Open Banking) برای خدمت‌رسانی به کسب‌وکارها است. با استفاده از API های حامیسل می‌توانید سرویس‌های بانکی متنوعی را به درون نرم‌افزار خود بیاورید و زمینه‌های درآمدی جدیدی را برای خود خلق کنید.

خدمات بانکداری باز و وب

سرویس‌های بانکی

وب سرویس حامیسل
[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”آشنایی با بانکداری باز (Open Banking) API و مزایای آن”]

بانکداری باز (Open Banking) رویکردی است که به ارائه‌دهندگان خدمات مالی اجازه می‌دهد تا با استفاده از وب‌‌سرویس‌های بانکی، به اطلاعات مالی مشتریان بانک‌ها دسترسی آزاد داشته باشند و بتوانند خدمات خاصی را بر پایه‌ی این اطلاعات به کاربران خود ارائه دهند.

بانکداری باز طیف گسترده‌ای از خدمات غیرحضوری را با خود به ارمغان آورده است، که نرم‌افزارهای مدیریت مالی شخصی می‌تواند تنها یکی از صدها نمونه‌های آن باشد و البته افراد مختلفی نظیر مدیران بانک‌ها، کارآفرینان و مشتریان نیز می‌توانند از مزایای آن بهرمند شوند.

[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”مزایای بانکداری باز”]

همان طور که گفته شد، بانکداری باز می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حامیسل

احترام به حریم خصوصی کاربران: بانکداری باز بر پایه به اشتراک‌گذاری داده‌ها است. اما جایی برای نگرانی از بابت امنیت اطلاعات وجود ندارد، زیرا دسترسی به حساب کاربران و تبادل اطلاعات به صورت کاملاً رمزنگاری می‌شود. و انجام هیچ از مراحل آن نیز بدون اجازه کاربر ممکن نخواهد بود.

حامیسل

یکپارچه بودن خدمات: سیستم‌های بانکی مستقل و موجود در برنامه‌های کاربردی و اپلیکیشن‌ها، خدمات مورد نیاز مشتریان را به صورت کنترل شده و یکپارچه مدیریت می‌کند، که این پیوستگی نظم بیش‌تری به عملیات‌های مالی می‌بخشد.

حامیسل

بهبود عملکرد و کارایی: به دلیل تنوع خدمات مشتریان می‌توانند به سرویس‌های مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و نیازهای مالی‌شان را برطرف کنند، که این موضوع سبب صرفه‌جویی زمان آن‌ها خواهد شد.

[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”نقش بانکداری باز (api) در توسعه کسب‌وکارها”]

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، می‌توانند با استفاده از بانکداری باز وارد دنیای رقابت دیجیتالی شوند و خدمات و محصولات خود را توسعه دهند.  مثلاً اگر قصد تولید اپلیکیشنی برای موبایل را دارید تا مشتریان از طریق آن گردش حساب، موجودی و اطلاعات مالی خود را کنترل و مدیریت کنند، می‌توانید با استفاده از وب سرویس‌های بانکی این کار را انجام دهید و دغدغه‌ای از بابت تضمین امنیت اطلاعات و دسترسی‌ها نیز نداشته باشید.

بانک‌ها در رویکرد سنتی خود خدماتی مانند مدیریت حساب و بدهی، مشاوره، سرمایه‌گذاری آنلاین و غیره را برای مشتریان‌شان نداشتند، پس بهترین فرصت برای سازمان‌های ارائه دهنده خدمات مالی این است تا از این شکاف خدمات استفاده کرده و با برطرف کردن این نیازها، برای خود جریان‌های درآمدی جدیدی را خلق کنند.

[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”ارتباط با ما”][ts_banner bg_id=”9513″ position_content=”right-center” opacity_bg_device=”0″ responsive_size=”1″]

جهت کسب اطلاعات بیشتر

تماس بگیرید:

شماره همراه : ۰۹۹۱۵۶۱۶۳۸۲

تلفن : ۶۶۶۴۸۲۸۹ – ۰۲۱

ایمیل : info@Hamisell.ir

[/ts_banner]

[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”درخواست وب سرویس بانکی (api) حامیسل”]

[Form id=”9″]