[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”با ما نماد اعتماد الکترونیکی را راحت دریافت کنید!”]

نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی به‌عنوان مجوزی برای کسب‌و‌کارهای اینترنتی است و فروشگاه‌های اینترنتی برای قانونی کردن فعالیت‌های خود حتما باید نسبت به اخذ آن اقدام کنند.

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر داده می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی سایت‌هایی هستند که شرح مختصری از کالا یا خدمات خود را به کاربران نشان می‌دهند و کاربر با پرداخت کردن هزینه‌ی لازم توسط درگاه‌های پرداخت اینترنتی می‌تواند از خدمات مورد نظر خود بهره‌مند شود. از آنجایی که فرآیند خرید و تحویل کالا به صورت مجازی انجام می‌شود، بنابراین کاربر باید پیش از اقدام کردن به خرید از صحت خدماتی که فروشگاه اینترنتی ارائه می‌دهد اطمینان حاصل کند و اینجاست که اهمیت نماد الکترونیکی اعتماد معنا پیدا می‌کند. این نماد بعد از بررسی وب‌سایت و احراز هویت مالک حقیقی یا حقوقی و با هدف اعلام صلاحیت فروشگاه‌ اینترنتی به مدت ۱ سال به صاحب آن داده می‌شود.

 

[ts_banner bg_id=”9540″ opacity_bg_device=”0″ responsive_size=”1″][/ts_banner]
[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”اخذ نماد الکترونیکی برای وب سایت ها”]

نقش دنیای مجازی و اینترنت در زندگی روزمره بر کسی پوشیده نیست؛ بنابراین بسیاری از خریدوفروش‌ها بر بستر اینترنت صورت می‌گیرد. برای گسترش خرید اینترنتی باید در وهله‌ی اول اطمینان ایجاد شود. این اطمینان از طریق دریافت نماد الکترونیکی صورت می‌گیرد. در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه‌ای به‌منظور اعتمادسازی کاربران، هنگام مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد. مراحل گرفتن نماد الکترونیکی به گام‌های مختلفی تقسیم می‌شود. پیچیدگی‌ها و دقت‌های خاص خود را دارد.

حامیسل تصمیم دارد برای کسانی که تخصص لازم و کافی را برای اخذ این نماد ندارند تمام این مراحل را برای شما انجام دهد و برای سایت های متقاضی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کند.
[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”مراحل ارسال درخواست اخذ نماد الکترونیکی”]

۴ – تحویل نماد الکترونیکی به درخواست کننده

۳ – اخذ نماد الکترونیکی درخواست شده

۲ – بررسی و تایید اطلاعات اولیه سایت ،

دریـافت مـدارک مـورد نیاز جـهت اخـذ

نمــاد الکتــرونیــکی

۱- ارسال اطلاعات اولیه از نوع فعالیت سایت

و گرداننده ی سایت جهت بررسـی ، ارائه

مشاوره و برآورد هزینه

[ts_banner bg_id=”9513″ position_content=”right-center” style_effect=”background-scale-and-line” opacity_bg_device=”0″ responsive_size=”1″]

جهت مشاوره تماس بگیرید:

شماره همراه : ۰۹۹۱۵۶۱۶۳۸۲

تلفن : ۶۶۶۴۸۲۸۹ – ۰۲۱

ایمیل : info@Hamisell.ir

[/ts_banner]

[ts_heading style=”style-2″ size=”3″ text=”فرم درخواست اخذ نماد الکترونیکی”][gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]
حساب کاربری
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید ثبت نام کنید:

گفتگو از طریق واتس اپ