افزایش فروش کالا در دیجی کالا

۱:  اهداف :

هدف اصلی ماژول حامیسل ( ربات قیمت گذاری دیجی کالا ) در واقع ایجاد توانایی برای فروشندگانی هست که به هر علتی مانند کثرت تنوع کالا – پرهزینه بودن نیروی انسانی – بالابودن ریسک خطای انسانی – محدودیت زمانی برای نیروی انسانی و امثالهم قادر به مدیریت پنل دیجی کالای خود نیستند و به طبع آن در پایان دوره متحمل جرایم مالی خواهند شد . هوش مصنوعی ماژول حامیسل به گونه ای طراحی شده که شما عزیزان با صرف زمانی اندک در ابتدای استفاده از  ماژول حامیسل  ( ربات قیمت گذار دیجی کالا )،کلیه کارها از جمله قیمت گذاری ، استراتژیهای فروش ، برآورد هزینه های جانبی مانند کمیسیون و هزینه ارسال و بسته بندی ، حسابداری و … در اختیار خواهد گرفت و به گواه بسیاری از فروشندگان دیجی کالا افزایش رشد ۳۰۰ درصدی داشته اند.

۲ :  ماژول حامیسل چگونه عمل میکند :

ماژول حامیسل  (ربات قیمت گذاری دیجی کالا) پلتفرمی بر مبنای هوش مصنوعی است که ربات قیمت گذاری دیجی کالا قسمتی از کارایی این ربات میباشد در ذیل به اختصار نحوه عملکرد ماژول حامیسل  را بیان میکنیم : 

ماژول حامیسل  پس از شناسایی رقبای شما در دیجی کالا ، به قیمت گذاری کالاهای شما در سایت بر اساس استراتژی از قبل تعریف شده می پردازد. به این شکل که شما قادر خواهید بود در پنل حامیسل  استراتژی های قیمت گذاری مختلفی را بر اساس نوع کالا و رقبای خود تعریف نموده و این استراتژی ها را به هر کدام از کالاهای موجود در دیجی کالا اختصاص دهید. رفتار و قیمت گذاری رقبای شما ذخیره شده و بر اساس استراتژی تعریف شده از طرف خودتان قیمت گذاری مناسب انجام خواهد شد. سیاست فروش شما در دیجی کالا به نیاز شما بر اساس هر کالا بستگی دارد مانند در اختیار داشتن باکس فروش ، در اختیار داشتن کمترین قیمت در لیست فروش ، قیمت گذاری بر اساس زمان تحویل کالا ، قیمت گذاری بر اساس رتبه هر فروشنده در دیجی کالا و یا دیگر سیاست های فروش که خود شما تعریف خواهید کرد.

علاوه بر رقابت با دیگر فروشندگان و کالاها شما می توانید از ماژول حامیسل  برای قیمت گذاری لحظه ای روی کالاهایی مانند طلا و یا کالاهایی که قیمت فروششان بر اساس قیمت ارز تغییر می کند استفاده کنید. به طور مثال وقتی شما فروشنده ی طلا در سایت دیجی کالا هستید نیازی نخواهد بود با هر نوسان قیمت اقدام به تغییر قیمت روی تمامی کالاهایتان به صورت دستی نمایید . یا مجبور باشید قیمت روز طلا و یا ارز را هر روز پیگیری و محاسبه نمایید. ماژول حامیسل  با اتصال به شبکه های اعلام قیمت به صورت لحظه ای قیمت کالای شما را محاسبه نموده و در سایت دیجی کالا قیمت گذاری خواهد کرد.

در ضمن کلیه رفتار شما و رقیبانتان در بخش قیمت گذاری و فروش کالا به صورت دوره ای و در بازه های زمانی در سیستم نگهداری شده و شما قادر خواهید بود از گزارشات روزانه ، هفته ای و یا ماهانه برای بررسی فروش هر کالا استفاده نمایید که مشخصا این گزارش ها تاثیر بسزایی در سیاست فروش شما روی هر کالا خواهد داشت.

توجه داشته باشید که وب سایت فروش دیجی کالا دارای قوانین خاص خود برای فروش می باشد از جمله قیمت مرجع ، زمان تحویل و یا رتبه هر فروشنده ، کمیسیون فروش ، هزینه پردازش ، بسته بندی و ارسال که محاسبه تمام این موارد برای کالاها با تعداد بالا نیاز به نیروی انسانی بیشتر و زمان خیلی زیادی خواهد داشت اما ماژول حامیسل  ( ربات قیمت گذاری دیجی کالا ) این بستر را برای شما آماده نموده تا بتوانید همیشه از از آخرین قوانین ، درصد و کمیسیون ها مطلع بوده و قیمت گذاری را بر اساس این قوانین انجام دهید بدون اینکه نیازی به محاسبه و یا نیروی انسانی و زمان زیادی باشد. همچنین شما قادر خواهید بود از میزان دقیق سود ، ضرر و هزینه های خود مطلع بوده و کنترل دقیق داشته باشید.

همچنین سرعت خواندن اطلاعات ، بررسی ، محاسبه و قیمت گذاری روی تعداد بسیار بالای تنوع کالایی به قدری بالا می باشد که مطمئنا با صرف هزینه های بالا و نیروی انسانی امکان قیمت گذاری با این سرعت و دقت غیر ممکن خواهد بود.

 

ربات افزایش فروش حامیسل

ثبت نام در ماژول حامیسل ربات افزایش فروش و مدیریت پنل فروشندگان دیجیکالا